З 27 липня по  2 серпня 2015 р. на базі Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, розпочав свою роботу інтерактивний курс англійської мови «English 4 Youth» для дітей та підлітків у віці від 7 до 18 років за участю 14 викладачів  із Сполучених Штатів Америки! Понад 200 дітей було залучено до навчання на цих курсах.

Мета цієї програми – покращити володіння розмовною англійською у невимушеній і приємній атмосфері таким чином, щоб це в першу чергу було цікаво і весело для дітей та підлітків..

Курс складався з навчальних інтерактивних годин з використанням музики, ігор, концертів, які спрямовані на загальне поліпшення навичок англійської мови. Курс був поділений на 5 різних рівнів в залежності від ступеня володіння англійською мовою, що дозволило американським викладачам зробити навчальний час унікальним і більш ефективним для кожної вікової групи.

Не залишили осторонь і батьки дітей-учасників курсів. Їм теж було запропоновано покращити  навички англійської розмовної мови, поки їх діти зайняті  спілкуванням англійською мовою.

Завершився курс випусним святом, на якому були присутні батьки та діти, що відвідували заняття. Дітям, що успішно завершили навчання було вручені спеціальні іменні сертифікати.

У випускний день батьки всіх учнів запрошуються на спеціальну програму, щоб особисто познайомитися з викладачем, що працював з їхньою дитиною, і порадіти за успіхи своїх дітей.