19.05.2015 року учні та педагогічний колектив Броварської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №7 в рамках відзначення Дня Героїв радо вітали у стінах нашого навчального закладу земляків – воїнів АТО. На зустрічі були присутні бійці 72 Красноградсько – Київського ОМБР  – Мироненко Микола Миколайович, Дилян Дмитро Олександрович, Ісаченко Станіслав Михайлович, Каленченко Олег Володимирович, Остапкович Олександр Миколайович. В ході бесіди виявилося, що троє із запрошених є випускниками нашої школи, що було надзвичайно приємно чути і дітям, а також і вчителям.

На зустрічі також була присутня учениця 10-Б класу Кулініч Євдокія, яка є героїнею багатьох телевізійних репортажів, оскільки Україна знає її як дівчину з міста Щастя, яка з прапором зустрічала наших військових. І Євдокія, і військові були раді такій зустрічі та можливості поспілкуватися один з одним.

Важливість таких бесід відмітили і учні школи, і педагогічний колектив, оскільки діти мали можливість отримати достовірну інформацію з перших вуст та очевидців та на власні очі побачити приклад патріотизму та героїзму випускників нашої школи та жителів нашого міста.