Збери макулатуру — врятуй життя! З 12 по 22 травня в Броварах буде проходити благодійна акція, ідея якої народилась сторінках Facebook.  У кожному навчальному закладі міста, і нашій школі теж відкрився пункт прийому макулатури, і чим більше її (макулатури) буде – тим більше шансів допомогти учню нашої школи! 

На спільній нараді учнів та педагогів було прийнято рішення збирати кошти для учня 9-го класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 Нагайчука Артема Олександровича, який у даний час перебуває на терміновому лікуванні у центрі радіаційної медицини, місто Гомель, республіка Білорусь. Знаходячись на обстеженні у КУ КОС “Київський обласний онкологічний диспансер” Артему встановлено діагноз лімфома Ходжкіна (Лімфогрануломатоз) змішано-клітинний варіант, стадія ІІІВ. Лікування та реабілітація довготривале та дороге.
Після 22 травня зібрану макулатуру переважить та викупить підприємство «БРОВАРИ-ВТОРМА» по максимально високій ціні на сьогоднішній день.

Непотрібний папір не являється для нас якоюсь цінністю, у той же час, зібраний у великій кількості він має певну вартість і дає можливість отримати кошти, які можна витратити із найбільшою користю.