Розклад консультацій  та проведдення ДПА в 9-х 11-х класах Броварської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів №7 

Розклад консультацій  ДПА у 9-х класах

Клас 31.05.2016

Вівторок

02.06.2016

Четвер

03.06.2016

П’ятниця

9-А Українська мова

Каб №215

900

Вч.:Курасова І.Ф.

Математика

Каб №311

900

Вч.:Михайлова Н.А.

Англійська мова

Каб №109

1300

Вч.: Кочеткова С.Г.

9-Б Українська мова

Каб №216

900

Вч.:Савченко Н.Д.

Математика

Каб №313

900

Вч.:Яременко А.Я.

Географія

Каб №111

1200

Вч.: Бобко Ж.П.

9-В Українська мова

Каб №215

1000

Вч.: Курасова І.Ф.

Математика

Каб №313

1000

Вч.: Яременко А.Я.

Англійська мова

Каб №109

1200

Вч.: Ляховська Ю.О.

9-Г Українська мова

Каб №216

1000

Вч.: Савченко Н.Д.

Математика

Каб №313

1100

Вч.: Яременко А.Я.

Історія України

Каб №213

1200

Вч.: Шанюк Г.В.

ЗАВАНТАЖИТИ 

Розклад консультаційи  до ДПА в 11-х класах

Клас 19.05

Четвер

11-А Англійська мова

Каб №109

1420

Вч.:  Корсакова М.М.

11-Б Англійська мова

Каб №306

1420

Вч.:  Погребець В.М.

11-В Англійська мова

Каб №109

1520

Вч.:  Корсакова М.М.

11-Г Англійська мова

Каб №306

1520

Вч.:  Погребець В.М.

ЗАВАНТАЖИТИ 

Розклад ДПА в  9-х класах

Клас 01.06.2016

Середа

03.06.2016

                      П’ятниця

06.06.2016

Понеділок

9-А Українська мова

(письмово)  (60 хв)

 

Голова комісії ДПА:   РекаТ.М.

Члени комісії:  Пазюк С.І.

Боднар Н.М.

900         каб.№ 316  

Математика

(письмово) (180 хв)

 

Голова комісії ДПА:   РекаТ.М.

Члени комісії:   Михайлова Н.А.

Артюх С.М.

900         каб.№316

Англійська мова

(письмово) (60 хв)

 

Голова комісії ДПА:   РекаТ.М.

Члени комісії: Кочеткова С.Г.

Цвіненко О.В.

900         каб.№316     

9-Б Українська мова

(письмово)  (60 хв)

 

Голова комісії ДПА: Жигулова О.А.

Члени комісії: Савченко Н.Д.

                          Пащенко С.Д.

 900      каб.№  315 

Математика

(письмово) ( 135 хв)

 

Голова комісії ДПА: Жигулова О.А.

Члени комісії:  Ішуніна Н.Ф.

Павлюк Є.М.

900         каб.№  315 

Географія

(письмово)  (90  хв)

 

Голова комісії ДПА: Жигулова О.А.

Члени комісії: Бобко Ж.П.

                         Земляніцька Т.М.

900         каб.№  315 

9-В Українська мова

(письмово)  (60 хв)

 

Голова комісії ДПА: Горда Н.І.

Члени комісії:  Курасова І.Ф.

Катеруша Л.Г.

900         каб.№  314

Математика

(письмово) ( 135 хв)

 

Голова комісії ДПА: НовошицькаГ.Ю.

Члени комісії:  Яременко А.Я.

                          Артемчук Г.Р.

900         каб.№  314

Англійська мова

(письмово) ( 60хв)

 

Голова комісії ДПА:НовошицькаГ.Ю.

Члени комісії:  Ляховська Ю.О.

                          Гриньова Н.Ф.

900         каб.№  314

9-Г Українська мова

(письмово)  (60 хв)

 

Голова комісії ДПА: Воробйова Л.В.

Члени комісії:  Навроцька Л.А.

Андрушко Т.В.

900         каб.№  313

Математика

(письмово) ( 135 хв)

 

Голова комісії ДПА: Воробйова Л.В.

Члени комісії:  Бойко О.Г.

Мисак О.М.

900         каб.№  313

Історія

(письмово)  (90  хв)

 

Голова комісії ДПА: Воробйова Л.В.

Члени комісії:  Шанюк Г.В.

Добривечір Н.М.

900         каб.№  313

ЗАВАНТАЖИТИ 

Розклад ДПА в  11-х класах

Клас 20.05

П’ятниця

Час проведення Кабінет
11-А Англійська мова

( письмово)       (90 хв.)

 

Голова комісії ДПА: Жигулова О.А.

Члени комісії: Корсакова М.М.

Сиротюк І.П.

 

900 №307
11-Б Англійська мова

( письмово)       (90 хв.)

 

Голова комісії ДПА: Горда Н.І.

Члени комісії:  Кочеткова С.Г.

Морозов Є.В.

 

900 №306
11-В Англійська мова

( письмово)       (90 хв.)

 

Голова комісії ДПА:  Воробйова Л.В.

Члени комісії:  Погребець В.М.

Цвіненко О.В.

 

900 №308
11-Г Англійська мова

( письмово)       (90 хв.)

 

Голова комісії ДПА: Новошицька Г.Ю.

Члени комісії: Ляховська Ю.О.

Гриньова Н.Ф.

 

900 №309

ЗАВАНТАЖИТИ