В рамках плану роботи методичного об’єднання вчителів іноземної мови 23 жовтня 2012 року в Броварській спеціалізованій школі №7 відбувся семінар-практикум міського  методичного об’єднання вчителів іноземної мови за участі методиста представництва видавництва “Oxford University Press” Ірини Богаєвської, керівника міського методичного об’єднання вчителів іноземної мови Думенко Л.Г. та вчителів міста.

Засідання відбулося згідно плану роботи науково-методичного центру на 2012-2013 н. р. за темою «Умови розвитку творчості вчителя».

Методист представництва “Oxford University Press” Ірина Богаєвська представила цікаві форми роботи, які можуть бути використані на уроках іноземної мови. Особлива увага була звернута  на різноманітні підходи у поданні навчального матеріалу учням , відповідно до особливостей сприйняття (візуали, аудити,  кінестети). Ірина Богаєвська наголосила на необхідності творчого підходу до підбору навчального матеріалу та вибору форм і методів роботи.

 Вчителями школи Синяк О.М., Васьковою Н.Л., Кочетковою С.Г. були представлені уроки, на яких продемонстрована система роботи за різними підручниками.

 Вчителі застосували різноманітні інноваційні форми та методи роботи з використанням інформаційно-комунікаційних технологій навчання.

 В рамках семінару було продемонстровано фрагмент позакласного заходу “Autumn Holidays”, на якому учні спеціалізованого 5-В класу  під керівництвом вчителя Морозова Є.В. розповіли про особливості святкування Дня подяки.

 Особливий  інтерес учасників семінару викликав виступ учнів шостих спеціалізованих класів,  які разом із своїм творчим вчителем Іващенко О.В. підготували проект “Creative Performance” за міжнародною програмою UNESKO

 Під час семінару вчителі показали свою роботу відповідно до методичної теми кафедри: «Упровадження інноваційних технологій в процесі викладання іноземної мови як ефективний шлях розвитку комунікативних здібностей учнів».