1 жовтня відбулися вибори президента Броварської спеціалізованої школи №7. Серед кандидатів було пятеро учнів нашої школи: Середа Дмитро, Лещик Ольга, Лимонова Влада, Шульга Анастасія та Толочко МашаУ шкільному холі були розміщені плакати з передвиборними програмами кандидатів, які вірили в свою перемогу.

Тиждень передвиборної агітації завершився голосуванням учнів 7-11 класів.  У голосуванні взяло участь 430 учнів, 70 з яких не підтримали нікого. Після підрахунків голосів оголосили нашого нового президента, і це став Середа Дмитро! Це була несподіванка як для учнів так і для самого Діми.

У Діми багато планів на майбутнє: підвищити рейтинг школи в районі., проведення турнірів з футболу, міні-футболу, волейболу, настільного тенісу та  інших видів спорту. Створити групу підтримки шкільних команд з футболу, волейболу та баскетболу. Влаштовувати концерти та дискотеки на свята. Озеленити школу, подвір’я та класи. Давати змогу учням висловлювати бажання щодо зміни у школі!

«- Я згуртую навколо себе сильну команду і буду працювати на благо школи. Це буде  єдина команда нашої школи. Тому треба об’єднатися і на власному прикладі показати, що світле майбутнє в наших руках. Справа – за професійною командою, що має зацікавленість і волю. Щирість моїх намірів та спроможність їх реалізувати буде підтверджена практичними діями.»

Ми бажаємо йому успіхів у своїй новій посаді, та будемо очікувати чогось нового в нашій школі.