Першим кроком у підготовці до ЗНО буде вибір вашої майбутньої освіти, далі – огляд вищих навчальних закладів де готують спеціалістів з обраної вами професії. На сайтах ВНЗ ви можете дізнатися, які тести ЗНО потрібні для вступу 

Згідно наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.08. 2012 р. № 943 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році» що зовнішнє незалежне оцінювання в 2013 році до вищих навчальних закладів буде проводитися з таких предметів: українська мова і література, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, світова література, одна з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька, іспанська.

На сайті http://zno-ua.net  можете ознайомитись з літературою для підготовки до тестування та пройти безкоштовно онлайн-тести ЗНО з різних предметів.

Кожного дня можна займатися від 30 хв., але не більше 1,5-2 годин..

Крім того – вчиться вирішуватися тести. ЗНО – це уміння вирішувати тести + знання!

На сайті  Університету економіки і права «КРОК»  також можна пройти тести минулих років.

Увага! Також можна пройти пробне зовнішнє незалежне оцінюванні. Для цього вам потрібно зареєструватися з 1 листопада до 30 листопада 2012 року на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти 

Вартість пробного ЗНО з одного предмета у 2013 році складає 89 грн.

Корисну інформацію та програми (їх розмістять пізніше) також можете знайти на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Успіхів у підготовці та вдалого вступу до ВНЗ!