В рамках плану роботи методичного об’єднання вчителів фізики 21 листопада 2012 року в Броварській спеціалізованій школі №7 відбувся семінар-практикум міського  методичного об’єднання вчителів фізики .

Засідання відбулося згідно плану роботи науково-методичного центру на 2011-2012 н. р. за темою «Інноваційні технології навчання як засіб розвитку творчої активності учнів».  Вчителями школи було продемонстровано застосування сучасних технологій навчання на різних етапах вивчення фізики.

 Вільгоцька О.К. провела майстер-клас для учнів 9-А класу на тему «Демонстраційні експерименти з електростатики».    Шлапак О.В. представила учнівський проект «Дифузія» (7 клас), в якому фізичні процеси продемонстровані в цікавій, доступній для семикласників формі .

Вчитель фізики Бабич Н.М. продемонструвала роботу віртуальної лабораторії , визначаючи ЕРС та внутрішній опір джерела струму. Учні 11-А класу показали високий рівень знань.

 Учні 10 класу представили свої проекти по темі «Сила тертя»

 На завершальному етапі семінару-практикуму була проведена інтелектуальна гра «Слабка ланка»,  спрямована на активізацію розумової діяльності учнів, розвитку їх ттворчого потенціалу. Використання таких видів роботи в навчальному процесі забезпечує високу активність учнів, збільшує їх інтерес до вивчення точних наук.

Інноваційні технології навчання, які використовують учителі фізики на своїх уроках, є засобом розвитку творчої активності учнів, вони сприяють їх різносторонньому розвитку та зміцненню знань з природничих наук.