Протягом грудня у нашій школі триває акція «Здоров`я молоді – здоров`я нації», адже наразі молодь бере участь у рішеннях, які впливають на їх власне здоров’я, формують необхідні навички і обирають певний спосіб життя.

Серед молодих людей існують фактори ризику на які вони наражаються, та які можуть призвести до поганого харчування, відсутності фізичної активності, формування шкідливих звичок, наслідки яких можуть тривати протягом усього їхнього життя.

Тому для формування здорового способу життя серед учнів у Броварській спеціалізованій школі I-III ступенів № 7 були проведені різноманітні спортивні конкурсні програми з учнями старших класів. Вихованці  рою «Сагайдачного» провели спортивні заходи «Спорт запорука здоров’я» – перетягування канату, показові виступи волейбольних команд ті інші.

Класні керівники початкових класів провели виховні години на тему: «Здоров’я починається з малого»; «Країною здоров’я», «Крок за кроком до здоров’я». А класні керівники 5 та 6 класів провели тематичні уроки «Твоє здоров’я в твоїх руках».

Представники учнівського самоврядування організували бесіди з учнями 7 та 8 класів «Шкідливим звичкам скажи – ні»; «Правила здорового способу життя». Адже саме приклад лідерів шкільного самоврядування буде надихати учнів середньої школи вести здоровий спосіб життя.

Керівники гуртків спільно з педагогами-організаторами було ініціювали й провели виставку дитячих малюнків : «Здоров`я найцінніший скарб людини». А в бібліотеці була організована виставка книг та журналів на тему: «Здоровий спосіб життя».