6 грудня в Україні відзначається День Збройних сил України – державне свято, дата для якого обрана не випадково, адже саме 06 грудня 1991 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про Збройні Сили України».

Це свято є символом справжньої мужності, героїзму і відваги. В цей день учні та педагоги привітали військових – чоловіків та жінок, які у лавах Збройних сил захищають свободу та вільне майбутнє українського народу. І згадали тих, хто віддав своє життя за Україну, за їх незламну силу волі відданість українській державі.

Майор Збройних сил України, броварчанин  Олександр Пилипенко завітав до школи і провів бесіди з учнями декількох класів «Мужність та відвага військовослужбовців!»

Під час різноманітних заходів, які проводилися у школі, учні дякували за життя нашим воїнам. І ця подяка воїнам та гордість за Збройні сили дітей втілювалася у малюнках, які демонструвалися на виставках «Мій Захисник України!» та «Збройні сили нашої України».

День збройних сили – це і можливість показати свою силу, тому у школі провели конкурсну програма «Курс молодого бійця» і спортивні ігри. Команди змагалися між собою на перетягування канату та інші козацькі ігри. Команду, яка перемогла привітав керівник гуртка «Захист Вітчизни» і керівник Рою «Святославичі»  А.М. Суздал.

У холі школи відбулася виставка  фотографій  «Наше військо – наша гордість» «Мужність і героїзм українських воїнів» та тематична виставка одягу, прапору і обладнання «Збройні Сили України». 

Класні керівники провели у старших класах виховні заходи на такі теми: «Збройні сили України», «Історія нашого свята. Чому саме 6 грудня святкуємо День Збройних Сил України» та «Є така професія – Батьківщину захищати».

Спеціалісти бібліотеки провели патріотичні години у різних класах та  тематичну книжкову виставку «На сторожі спокою і миру».

До організації та проведення виховних заходів долучилися члени шкільного самоврядування та вихованці рою «Святославичі».