Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щороку 1 грудня відповідно до рішень ВООЗ та ООН, прийнятими у 1988 році. З того часу минуло понад 30 років, але проблема боротьби з поширенням ВІЛ інфекції/СНІДу залишається актуальною для багатьох країн світу.

У всьому світі, і в Україні також проводяться заходи, які підвищують обізнаність про ВІЛ-інфекцію/СНІД. Якщо люди розуміють, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти та усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ – вони можуть за допомогою цих знань дбати про власне здоров’я і здоров’я інших та толерантно ставитися до тих, хто живе з ВІЛ-інфекцією.

Наприкінці листопада у Броварській спеціалізованій школі І-ІІІ ступеню № 7 відбувся  “Тиждень профілактики розповсюдження СНІДу та ВІЛ”, під час якого було проведено низку заходів з учнями старших класів. Заходи направлені на обізнаність учнів ВІЛ-інфекцію/СНІД, запобігання та профілактиці захворювання, усвідомлення проблем щодо власного здоров’я та формування толерантності до хворих людей.

Медична сестра школи спільно з педагогами – організаторами провели бесіди з учнями 9-х, 10-х та 11-х класів з питання  попередження захворюваності на СНІД та ВІЛ.

Серед учнів проведено конкурс дитячого малюнка до Всесвітнього ДНЯ боротьби зі СНІД, виставка яких відбулася у бібліотеці.

На уроках класні керівники також провели роботу на підвищення уваги учасників освітнього процесу до власного здоров’я та профілактику захворювань на СНІД та ВІЛ.