У більшості людей Великдень асоціюється з теплом, любов’ю та затишком, із раннім походом до храму та урочистою службою, церковними дзвонами, свяченою водою, запаленими свічками, розписаними писанками та смачними пасками.

  Під час Великодня 2022 року ворог бомбардував наші міста та села, вбивав людей, здійснював інші воєнні злочини. Але попри це, Великдень об’єднав та згуртував всіх українців ще сильніше, і це робить нас міцною, непереможною державою.

  Діти нашої 7 школи продовжують українські традиції, щоб підтримати дух своїх рідних, особливо тих, які захищають нашу країну та всіх військових, щоб наші воїни, які захищають нас від російської загрози, разом із нами відчули велику радість Христового Воскресіння, знали, що про них турбуються і чекають їх живими та здоровими. Для них наша підтримка та молитва є цілющим джерелом енергії, зарядом  віри у найскорішу перемогу!

  В метушливому світі сьогодення, мусимо визнати, саме спокійна атмосфера дому повертає думки на правильний лад. Тож у період великого свята Воскресіння Христового пригадуємо великий сакральний зміст, який закладений в процес створення пасочок.

   Учні місили тісто, помадку, додавали до них (й смакували) родзинки, цукати. Але найулюбленіша справа – то прикрашання пасочок різними смаколиками.  

Також наші учні  розписували писанки й малювали малюнки, які передали нашим захисникам.

 Кожна Паска, спечена нашими дітьми  показує прагнення людини рости вгору і тілесно, і духовно! 

Радійте за наше майбутнє!

Вірте у ПЕРЕМОГУ на злом!