Щорічно, вже сьомий рік поспіль, 21 листопада українці відзначають День гідності і свободи.

День гідності і свободи – це, перш за все, наш унікальний український спосіб відстоювати власні громадянські свободи, права і свій вибір творити майбутнє.      

Цей день – певне нагадування про волелюбність і мужність нашого народу, його прагнення до демократії, вшанування національних інтересів держави і права людини.

  День гідності ті свободи досить міцно укоренився, бо його відзначення – це не була  ініціатива згори. Цей день виник на запит суспільства. І саме в цей день люди вважають за честь і обов’язок вшанувати пам’ять учасників Майдану, загиблих на Майдані Героїв Небесної сотні, воїнів які загинули в АТО захищаючи нашу державу.

Тому учні нашої школи та увесь педагогічний колектив відзначили  цей важливий день.

У всіх класах були проведені виховні години та відеоуроки. Відбулася виставка малюнків початкової школи на тему «Гідність та свобода!».

А старшокласники у холі школи провели флешмоб «Ми – молодь, гідні жити в мирі і свободі», продемонструвавши свій патріотичний дух та бажання бути гідними громадянами України.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за нашу державу та українців, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії. 

Слава Україні! Героям слава!