У листопаді поточного року у нашій школі був проведений “Тиждень дорожнього руху”, під час якого було проведено ряд заходів для попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму, підвищення обізнаності дітей про безпечну поведінку на дорозі та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

А розпочалися ці заходи 19 листопада з проведення Національного уроку з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому», під час якого ініціювали використання світловідбивних елементів (стрічки та наклейки на одязі, жилетів тощо) на одязі у темну пору доби учасниками освітнього процесу – учнями та батьками, з ними були проведені бесіди та роз’яснення.

А для безпеки заходів, які проводяться педагогами школи, зокрема екскурсій,  були закуплені світловідбиваючі жилети з логотипом школи.

Під час  «Тижня безпеки дорожнього руху» було проведено бесіди з учнями з питання безпеки дорожнього руху, приділивши увагу правилам безпечної поведінки на дорозі тим його учасникам, які мають велосипеди, роликові ковзани, скейти тощо.

Протягом тижня були проведені виховні години в усіх класах та організовано перегляд відеофільмів з профілактики безпечної поведінки на дорозі. Під час яких класні керівники звертали особливу увагу обов’язковість використання ременів безпеки та дитячих крісел під час поїздок у автомобілях, наявності світловідбивних елементів при пересуванні по дорозі та при перетині залізничних переїздів. А також особливу увагу було приділено екстремальному хобі – зачепінг.

Серед учнів початкової школи проведено конкурс дитячого малюнка щодо дорожнього руху «Безпечне місто», виставка малюнків  відбулася у бібліотеці школи. Там же протягом тижня працювала тематична виставка на тему «Правила дорожнього руху!».

З батьками учнів також проведені  бесіди щодо заборони в’їзду на територію школи на авто, наголоситвши на забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху та засвоєння дітьми норм безпечної поведінки – адже батьки є прикладом для дітей..

Педагоги-організатори школи спільно з місцевим підрозділом поліції, Управлінням превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Київської області провели виховні бесіди на тему «Безпечне місто», під час яких моделювали різноманітні ситуації дорожнього руху. У ході проведення вищезгаданих заходів учні повторили, узагальнили знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.