Учениця 9-го класу нашої школи Дар’я Загороднюк стала переможницею ІІІ чемпіонату світу кіокушинкай карате «The 3 rd  KWF World Championship».     

19-20 листопада 2021 року у місці Краков (Польща) відбувся 3-й чемпіонат світу з кіокушинкай карате. У чемпіонаті світу брали участь 13 команд, 684 спортсменів, які представляли 32 спортивні клуби.

Українська команда стала однією із кращих серед учасників, завоювавши 1 місце у світі та здобувши для України 10 золотих,19 срібних медалей і 17 бронзових медалей.

         У складі збірної України були представлені три броварчанки, вихованки тренера Андрія Гаврилюка, володаря чорного поясу III дан, президента спортивного клубу “Будокан”. Це Дарія Загороднюк, Маргарита Поворознюк і вже титулована переможниця чемпіонату світу – Юлія Седельникова.

    Результатом виступів броварських будоканівців стали такі перемоги:

1 місце (куміте) – Дар”я Загороднюк.

1 місце (ката), 2 місце (куміте) – Маргарита Поворознюк.

3 місце (куміте) – Юлія Седельнікова, випускниця 2019 р. Броварської школи  №7.

  Школа зустрічала нашу переможницю, Дар’ю Загороднюк, з квітами, кульками та щирими вітаннями!

Довідково.

Ще зовсім недавно, у липні 2021 року  Дар’я Загороднюк теж завоювала призове 1 місце у чемпіонаті світу (куміте-двобій).

     5-6 липня 2021 в місці Варна (Болгарія)  відбувся II кубок світу з кіокушинкай карате (KWU) в розділі куміте (двобої). В турнірі взяли участь 1500 спортсменів з різних куточків світу.  Змагання проводились в різних вікових і вагових групах.

У складі збірної України були представлені п’ять вихованців тренера Андрія Гаврилюка.

          Боротьба була за нагороди дуже жорстокою і безкомпромісною, адже на змагання приїхали дуже сильні спортсмени-лідери кіокушин карате зі всього світу.

Дуже радує тріумф Дарії Загороднюк, учениця Андрія Анатолійовича дуже впевнено пройшла весь шлях, здолавши всіх своїх суперниць і стала чемпіонкою світу (куміте-двобій).

 

Вітаємо Дар’ю та її тренера з великою перемогою і бажаємо подальших перемог!