День Соборності України — свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу,  в який ми зараз живемо. Тому соборність України – це не лише про історію, це про наше сьогодення і майбутнє.

Педагоги нашої школи ініціюють, щоб діти вивчали історію України не лише на уроках та по підручниках, а й під час різних заходів, щоб зрозуміти й осягнути причини дій, усвідомити наслідки, проаналізувати помилки, провести історичні паралелі та зробити правильні висновки. 

   Тому викладачі історії, педагоги організатори й представники учнівського самоврядування провели тематичні бесіди «Соборність України» та «В єдності сила України», перегляд  і обговорення документальних фільмів про історію України  «Ідея Соборності» та презентацію «Історія дня Соборності України».

По закінченню бесіди учні виявили бажання намалювати малюнки, а  учасники Рою «Святославичі» організували їх виставку в холі та бібліотеці

Учні Рою «Святославичі» власноруч створили прапор України зі стрічок, який був розміщений в холі нашої школи.

Члени самоврядування провели круглий стіл до Дня Соборності.