Ми не уявляємо новорічні та Різдвяні свята без щедрівок, колядок  та інших обрядових пісень з побажаннями доброго здоров`я, хорошого врожаю, багатства та інших благ. Разом із різдвяними піснями з’явилася традиція ходити по домівках. Колядники переодягалися і ходили хатами із зорею, що символізує зірку.

У нашій школі діти, зберігаючи українські традиції, вчать тести, співають колядки, щедрівки,  засівалки та віншують (урочисто вітають) усіх зі святами.  Цього року вони прозвучали з вуст дітей авторського дитячого колективу «Театр на колесах». А підтримує  ці традиції та організовує святкові вертепи, театралізовані вистави – керівник гуртка, Валентина Галуза, яка підбирає тематику та сценарії до різних свят. Завдячуючи її професіоналізму вже понад 20 років гурток «Театр на колесах» згуртовує і навчає малесеньких акторів.

Неначе тільки вчора ці малюки прийшли на перше заняття з театрального мистецтва, кумедні й невпевнені в собі, а вже за два місяці показували глядачам прем’єру «Плоди осінні, що пахнуть літом». А сьогодні вже достатньо сміливі, артистичні та щирі юнаки й дівчата постійно показують свої нові сценки і вистави! Справжні артисти, які не просто завчили свою роль і пісні, а по-справжньому оригінально подають свій виступ. Як важливо для дітей відчувати себе впевнено, адже маленька особистість готується до справжнього дорослого життя.

У театрі говорять, що десять чоловік на сцені – це вже натовп. Режисеру важко працювати у таких умовах. А в нашому театрі – 35 акторів і кожному є завжди місце, знаходиться своя важлива роль. Валентині Петрівні завжди вдається помітити, розкрити талант кожної дитини й створити справжню театральну сім’ю. Зробити умови, щоб діти без хвилювань і впевнено себе почували на сцені школи, а завтра на великій сцені життя!

Тож, зустрічайте: Вас вітає театр на колесах» зі своїми авторськими колядками, щедрівками і засівалками!

Сію, сію, посіваю,

З Новим роком Вас вітаю,

На щастя, на здоров’я, на Новий рік!

Засіваю в Вашій хаті

Будьте дужі та багаті!

Щоб збулося все нівроку

З новим щастям, Новим Роком!