24 лютого в спортивній залі ЗОШ № 7 відбулися фінальні змагання з волейболу серед хлопців за програмою Спартакіади серед школярів. Перед цим відбулися матчі в двох групах, на які були розбиті всі учасники. Кращі із них і вийшли до фінальної стадії. Ті, які зайняли в них перші позиції, сперечалися за I-II місця, решта за III-IV, які й розпочали ігровий день. Ними виявилися школярі ЗОШ № 3 та гімназії імені Степана Олійника. На відміну від фіналів серед дівчат, запеклої боротьби тут не було і для виявлення переможця знадобилося лише дві партії.
В них сильнішими виявилися юнаки із ЗОШ № 3, які й стали бронзовими призерами чемпіонату. І в “головному” фіналі на паркет вийшли, як і у дівчат, представники ЗОШ № 7 і ЗОШ № 5. Тут вже фактор “власного” майданчика був на боці ЗОШ № 7. Як і в попередньому матчі, відбулося лише дві партії.Перемогли школярі із “сьомої” школи.