Кожен український школяр та його родина, освітяни та активні громадяни  вже сьогодні можуть стати на шлях екосвідомості, врятувати свою країну та цілу планету від глобальної катастрофи – тотального забруднення пластиком.

Шийте багаторазові торбинки з вживаних речей, користуйтесь ними в побуті, надихайте своїми діями оточуючих, рятуйте планету від надмірного засмічення пластиком починаючи зі своєї родини.

Щороку у світі використовують 5 трильйонів поліетиленових пакетів.При цьому кожного року до океану потрапляє 8 мільйонів тон пластику.

Учні нашого ліцею вирішили теж долучитися до даної акції. На уроках технологій і трудового навчання діти самостійно, обравши вживані домашні речі, зайнялися пошиттям мішечків. Багатьох дітей так надихнула дана акція щодо пошиття екологічних мішечків, що вони вирішили пошити їх у великій кількості для домашнього використання.

Батьки наших дітей з задоволення підшуковували домашні вживані речі і надавали їх для пошиття торбочок і мішечків. Отже, тепер у багатьох родинах  наших учнів з’явилися екологічні мішечки для зберігання круп, продуктів і інших речей. Щоб поширити дану інформацію серед всіх наших учнів та вчителів, члени самоврядування разом з педагогами-організаторами в холі нашого ліцею розмістили інформацію та зразки вже готових мішечків. Запрошуємо всіх охочих долучатися до даної акції та поширювати вказану інформацію. Збережемо нашу екологію! Збережемо життя на планеті!

 

Тож, важливо вже сьогодні впроваджувати у своєму побуті екозвички, користуватися багаторазовими торбинками і зберегти довкілля у чистоті для наступних поколінь.

Давайте речам друге життя, використовуючи за розхідний матеріал для мішечків ручної роботи – старий одяг, простирадла, штори. Таким чином ми зберігаємо ще більше ресурсів Землі.

Піклуймося про нашу планету – разом!

Для спільної перемоги на екологічному фронті.