Свій голос віддаю за матінку-природу

За чистоту Землі, красу і вроду.

За екологію довкілля і душі.

Ставай і ти, й діла свої верши.

Щорічно наш Броварський ліцей  №7 бере участь у квітневих днях, присвячених довкіллю.

Згідно з Указом Президента, «День довкілля» в Україні відзначається в третю суботу квітня. Метою проведення таких акцій є бажання привернути увагу нашої громади до екологічних проблем. Ми повинні підвищити інтерес, зацікавити учнів та навчити їх бережливо ставитися до довкілля, привити дітям з раннього віку прагнення берегти рідну природу і свою країну.

Протягом «Дня довкілля» в ліцеї, застосовуючи інтерактивні технології навчання, ми запланували і провели відео-уроки, вікторини, презентації, а також разом з учнями приводили прилеглу до ліцею територію в належний вигляд.

З метою виховання у дітей відповідальності за природу рідного краю, збереження і поліпшення стану довкілля, наші вчителі разом з педагогами-організаторами на уроках «Я досліджую світ» та «Навколишній світ» провели уроки і презентації для учнів початкових класів, під час яких розв’язували цікаві екологічні кросворди.

Класні керівники з метою поширення серед учнів рівня свідомості в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища, провели виховні години  на тему «Довкілля».

Також завдяки нашим спеціалістам, колегам з бібліотеки та педагогам-організаторам, відбулась виставка в холі ліцею під назвою «Український день довкілля».

Практичними навичками природокористування та вмінням спілкуватися з природою  цьогоріч з нами поділилися  учні старшої ланки ліцею та члени самоврядування, які  підтримали акцію довкілля. Вони долучилися до посадки кущів та квітів і з любов’ю облаштовували прилеглу до ліцею територію, яка тепер є не лише окрасою, а й дарує гарний настрій всім навколо.

Виховувати любов до природи, інтерес до її охорони та вивчення — ось наше першочергове завдання! Кожен з нас  зробив свою справу і доклав  багато зусиль, щоб територія нашого ліцею стала квітучою, зеленою і чистою.

Пам’ятайте: не Земля належить нам, а ми належимо Землі. І завтрашній день її буде таким, яким ми його робимо сьогодні. Тому завдання кожної людини — берегти нашу планету, а особливо ту територію, де вона живе сьогодні, де будуть жити її діти завтра.