14-18 квітня 2023 року в  рамках проєкту «Сприяння соціальній згуртованості в Україні Рoint 7” за підтримки Американської асоціації юристів «Ініціативи з верховенства права(ABA ROLI)» Київським освітнім центром «Простір толерантності» була організована і проведена виставка «Більше ніж, я:про солідарність і допомогу у темні часи».   Оскільки тема «Солідарність»- це частина шкільного курсу громадянської освіти, то учні 10-х класів нашого та представники нашого шкільного самоврядування Броварського ліцею № 7 з великим бажанням відвідали дану виставку.            

     Нову освітню виставку було оформлено завдяки зібраним історіям 10  різних молодих людей, які об’єднались з іншими заради спільної мети та зробили більше ніж мали й розраховували зробити.  Під час  відвідання виставки учні, гіди та педагоги слухали, обговорювали, сперечались, захоплювались життям і історіями  українців та історіями героїв різних епох, країн  та  часів.

   Учні ознайомились з історіями життя людей, зокрема молодих, які об’єдналися і допомагають  долати іншим людям виклики війни. Учні дослідили тему солідарності і допомоги іншим заради спільної мети, «Досягти більшого, ніж вміли і мали». Виставкові експозиції  розкривають нам не лише тему солідарності, допомоги, підтримки інших, але і навчають нас не бути байдужими і чужими до проблем та викликів, які виникають в суспільстві.

     Обговорюючи  з гідами на виставці-екскурсії всі питання учні зрозуміли, що суспільство прагне  рівності й справедливості, підтримки й солідарності, адже ці поняття актуальні в сьогоденні, а отже, в складних ситуаціях і в «темні часи» ми не повинні зупинятися – ми повинні діяти!

Як казали герої виставки: «Солідарність-це праця. І щоб вона існувала, треба лише докладати зусиль.»

Виставка демонструється в коворкінгу  КЗКТ  КІП «ТепЛиці» в приміщенні нашого Броварського міського культурного центру «Прометей».