Великдень – величне і світле свято для кожного з нас.  Українці дуже люблять це свято  і готуються до нього дуже ретельно і заздалегідь. Всі прагнуть прикрасити свою оселю та готують власноруч паски й фарбовані крашанки.

    Наша шкільна родина теж готувалася до свята.  Вчителі та класні керівники у бесідах з учнями цікаво й зворушливо розповіли про традиції святкування в Україні.

  Викладачі молодшої та старшої ланки,  педагоги – організатори разом з групою творчих учнів самоврядування і роєм «Святославичі» оформили у холі ліцею  святковий великодній куточок, щоб створити особливий  настрій до великого весняного свята. На виставці великодніх проєктів ми розмістили роботи учнів старшої ланки, які на заняттях трудового навчання виготовляли багато різних виробів на тематику пасхальних свят. Уроки малювання теж були присвячені темі Великодня. Всі малюнки, композиції, крашанки і атрибутика показали нам, що діти проявили себе вигадливими, талановитими і творчими особистостями!

   Отже, всі охочі мають можливість побачити і полюбуватися експозицією та просто провести час на перерві серед весняної  великодньої краси.

  Оскільки свято Великодня в Україні символізує загальне відродження та оновлення світу. Це свято заведено проводити в родинному колі, з близькими та друзями.

Для того, щоб наші рідні та близькі – воїни ЗСУ також відчули це свято, вчителі  й учні вирішили привітати і надіслати нашим воїнам, які нас боронять і захищають, посилки до великодніх свят з солодощами, пасхами і малюнками з побажаннями найскорішої перемоги. Ми щиро дякуємо захисникам ЗСУ! Ми від душі бажаємо всім нашим захисникам витривалості і перемоги та щасливого повернення до рідних домівок

  Перед пасхальними святами  ми не обійшли своєю увагою і наших вчителів, які знаходяться на заслуженому відпочинку. Разом з  шкільним самоврядуванням і роєм «Світославичі» зустрічалися та вітали листівками і подарунковими пасхальними наборами наших вчителів.

  Сьогодні немає маленьких вчинків, кожна допомога  по своєму  важлива. З такими думками і гарним настроєм ми обов’язково переможемо!