Цьогоріч травень дуже щедрий на родинні свята.

Щороку в другу неділю місяця ми традиційно святкуємо День матері, а 15 травня весь світ відзначає Міжнародний День сім’ї. Ці свята народилися з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і постійно турбується про нас.

Тож з нагоди свят у нашій дружній родині Броварського ліцею №7 та з метою формування у дітей ціннісного ставлення до родини, а також виховання шанобливого ставлення до батьків та підтримання сімейних традицій були проведені заходи, виховні години та виставки творчих робіт.

Класні керівники провели виховні години на тему «З родини йде життя дитини», навчаючи дітей поважати батьків і спільно з родиною проводити своє дозвілля.

Завдячуючи нашим спеціалістам із бібліотеки, відбулися книжкові виставки «Моя Матуся» та «У колі рідної сім’ї».

Учні молодших та старших класів разом із вчителями створювали родовідні дерева, малювали на тему «Щаслива родина», де відобразили свою любов і вдячність до матусь і своїх родин, а учні з самоврядування  допомогли з розміщенням творчих робіт.

Наш ліцей – це родинне дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – його учні, які живляться мудрістю вчителів, а, виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави. Саме з родини дитина несе у світ правду, чесність, віру, традиції і звички.

Тож зі святом родини нас усіх!